Sale weselne - domy  weselne - Zorganizuj ślub i wesele z Wesela com

Organizujesz ślub, wesele, przyjęcie weselne? Poszukujesz restauracji, hotelu, a może ekskluzywnego pałacu? Zobacz nasze domy weselne  i sale weselne.

lubuskie

Sale i domy weselne - Hotele i restauracje na ślub i wesele Lubuskie

Województwo lubuskie ze względu na swój specyficzny mikroklimat, lasy, jeziora i zdecydowanie wyższe temperatury, przyciąga rzesze turystów szczególnie w okresie letnim. Również bogato prezentuje się oferta: hotele i restauracje na wesela. Dobrze przygotowane sale weselne i domy weselne czekają na swoich gości, oferując bogaty wachlarz usług i atrakcji.

 

Polecamy sale domy restauracje i hotele na ślub i wesele w Lubuskiem

Znalezionych obiektów:
2813
4 Żywioły Falenty Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy 4 Żywioły Falenty Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy kategoria: Ośrodki wypoczynkowe

Gdy tworzyliśmy 4 Żywioły Falenty Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy, naszym głównym celem było wykreowanie nietuzinkowej,...  więcej»

4zywiolyfalenty.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:0

na nocleg:74

Browar Lubicz Restauracya Browarna Browar Lubicz Restauracya Browarna kategoria: Restauracje

Lokalizacja: Obiekt znajduje się w Krakowie przy ulicy Lubicz 17 J. Architektura: Pofabryczny budynek Słodowni z XIX wieku. Sale...  więcej»

www.browar-lubicz.com.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:410

na nocleg:0

Rezydencja Myśliwska Stadnina Koni Białogóra Rezydencja Myśliwska Stadnina Koni Białogóra kategoria: Hale widowiskowo-sportowe; Hotele; Ośrodki wypoczynkowe

Lokalizacja: Obiekt znajduje się nad morzem, w miejscowości Białogóra. Architektura: W skład Rezydencji wchodzi budynek hotelowy...  więcej»

www.stadninabialogora.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:128

na nocleg:141

Pałac Alexandrinum Pałac Alexandrinum kategoria: Centra kongresowe i targowe; Hotele; Ośrodki szkoleniowe

Lokalizacja: Obiekt znajduje się w miejscowości Krubki-Górki pod Warszawą. Architektura: Murowany pałac z jasną, zdobioną elewacją...  więcej»

www.palac-alexandrinum.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:152

na nocleg:70

Dworek Anna Dworek Anna kategoria: Hotele; Ośrodki wypoczynkowe; Restauracje

Lokalizacja: Dworek znajduje się w miejscowości Podgóra na Mazowszu, pomiędzy Radomiem i Zwoleniem, przy trasie w kierunku Lublina,...  więcej»

https://www.facebook.com/DworekAnna/photos_stream  
Liczba miejsc

na przyjęcie:280

na nocleg:80

Centrum Konferencyjne NIMBUS Centrum Konferencyjne NIMBUS kategoria: Centra kongresowe i targowe; Ośrodki wypoczynkowe; Sale konferencyjne w biurowcach

Lokalizacja: Obiekt znajduje się w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 98, niedaleko Placu Zawiszy. Architektura: Nowoczesny budynek z...  więcej»

konferencjenimbus.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:176

na nocleg:0

Pałac Jaśminowy Pałac Jaśminowy kategoria: Hotele; Ośrodki wypoczynkowe; Wille, dworki, pałace

Pałac Jaśminowy to prestiżowe, wyjątkowe miejsce do organizacji przyjęć z najpiękniejszą i największą salą w Wielkopolsce. Eleganckie,...  więcej»

www.palacjasminowy.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:535

na nocleg:12

Przystań Hotel & Spa Przystań Hotel & Spa kategoria: Hotele; Ośrodki wypoczynkowe; Restauracje

Lokalizacja: Hotel znajduje się w Olsztynie, nad jeziorem Ukiel. Architektura: Nowoczesny, dwukondygnacyjny budynek z przeszklonymi...  więcej»

www.hotelprzystan.com  
Liczba miejsc

na przyjęcie:820

na nocleg:300

Dwór Many Dwór Many kategoria: Hotele; Ośrodki wypoczynkowe; Wille, dworki, pałace

Lokalizacja: Dwór znajduje się we wsi Many, w powiecie piaseczyńskim, 35 kilometrów od centrum Warszawy. Architektura:...  więcej»

www.dwormany.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:473

na nocleg:85

Kormoran Wellness Medical SPA Kormoran w Rowach Kormoran Wellness Medical SPA Kormoran w Rowach kategoria: Hotele; Ośrodki wypoczynkowe

Kormoran Wellness Medical SPA jest położony w Rowach, nieopodal miejscowości Ustka, zaledwie 150km od Trójmiasta. Hotel oferuje...  więcej»

www.kormoran-rowy.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:190

na nocleg:200

Znajdź nas na:

 

Wesela com - Prezentujemy najwspanialsze sale weselne, domy weselne, hotele i restauracje na przyjęcia weselne. Teraz wybór miejsca na ślub i wesele jest banalnie prosty. Dzięki naszym wyszukiwarkom znajdziesz miejsce dostosowane do Twoich potrzeb. Pragniesz zorganizować wesele w ekskluzywnym hotelu? Wolisz kameralne przyjęcie weselne w górskim pensjonacie. Wpisz interesujące parametry, a portal wskaże Ci najodpowiedniejsze miejsce.

Copyright © Nobell Media 2011 - Polityka cookies