Sale weselne - domy  weselne - Zorganizuj ślub i wesele z Wesela com

Organizujesz ślub, wesele, przyjęcie weselne? Poszukujesz restauracji, hotelu, a może ekskluzywnego pałacu? Zobacz nasze domy weselne  i sale weselne.

lubuskie

Sale i domy weselne - Hotele i restauracje na ślub i wesele Lubuskie

Województwo lubuskie ze względu na swój specyficzny mikroklimat, lasy, jeziora i zdecydowanie wyższe temperatury, przyciąga rzesze turystów szczególnie w okresie letnim. Również bogato prezentuje się oferta: hotele i restauracje na wesela. Dobrze przygotowane sale weselne i domy weselne czekają na swoich gości, oferując bogaty wachlarz usług i atrakcji.

 

Polecamy sale domy restauracje i hotele na ślub i wesele w Lubuskiem

Znalezionych obiektów:
2846
Dwór pod Kasztanowcami Dwór pod Kasztanowcami kategoria: Ośrodki wypoczynkowe; Ośrodki szkoleniowe; Wille, dworki, pałace

Zaledwie 25 km od Warszawy, urokliwie usytuowany w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego „Dwór pod Kasztanowcami”...  więcej»

www.dworpodkasztanowcami.com  
Liczba miejsc

na przyjęcie:770

na nocleg:50

4 Żywioły Falenty Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy 4 Żywioły Falenty Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy kategoria: Ośrodki wypoczynkowe

4 Żywioły Falenty Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy to niezwykły obiekt konferencyjny ubrany w artystyczne grafiki oraz zanurzony w...  więcej»

4zywiolyfalenty.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:0

na nocleg:92

Pałac Alexandrinum Pałac Alexandrinum kategoria: Centra kongresowe i targowe; Hotele; Wille, dworki, pałace

Lokalizacja: Obiekt znajduje się w miejscowości Krubki-Górki pod Warszawą. Architektura: Murowany pałac z jasną, zdobioną elewacją...  więcej»

www.palac-alexandrinum.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:152

na nocleg:70

Pałac Pacółtowo Pałac Pacółtowo kategoria: Wille, dworki, pałace

Lokalizacja: Obiekt znajduje się na Mazurach, w miejscowości Pacółtowo (Gerzwałd). Architektura: Pałac z XVIII wieku otoczony...  więcej»

www.palacpacoltowo.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:30

na nocleg:50

EuroCentrum Konferencyjne EuroCentrum Konferencyjne kategoria: Centra kongresowe i targowe; Ośrodki wypoczynkowe; Sale konferencyjne w biurowcach

Planowane otwarcie: Początek maja 2015 roku. Lokalizacja: Obiekt znajdować się będzie w budynku biurowym Eurocentrum Office Complex, w...  więcej»

www.twoje-eurocentrum.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:40

na nocleg:0

Osada Śnieżka Osada Śnieżka kategoria: Ośrodki wypoczynkowe

Lokalizacja: Obiekt usytuowany jest przy ulicy Spacerowej 13 w miejscowości Łomnica koło Karpacza, położony 8 kilometrów od...  więcej»

www.osada-sniezka.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:280

na nocleg:1180

Hotel Leśny Dwór Skaryszew Hotel Leśny Dwór Skaryszew kategoria: Hotele; Ośrodki wypoczynkowe; Restauracje

Restauracja & Hotel Leśny Dwór w Skaryszewie tradycja w nowoczesnym wydaniu... ... ceniona zwłaszcza przez osoby poszukujące...  więcej»

www.lesnydwor.eu  
Liczba miejsc

na przyjęcie:500

na nocleg:51

Dwór Many Dwór Many kategoria: Hotele; Ośrodki wypoczynkowe; Wille, dworki, pałace

Lokalizacja: Dwór znajduje się we wsi Many, w powiecie piaseczyńskim, 35 kilometrów od centrum Warszawy. Architektura:...  więcej»

www.dwormany.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:473

na nocleg:85

Hotel St. Bruno Hotel St. Bruno kategoria: Hotele; Restauracje

Lokalizacja: Hotel znajduje się w Giżycku, w pobliżu parku Goermera, przy kanale łączącym jeziora Kisajno i Niegocin. Architektura:...  więcej»

hotelstbruno.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:185

na nocleg:178

Hotel Niepołomice Hotel Niepołomice kategoria: Hotele

Lokalizacja: Hotel znajduje się w Niepołomicach, ok. 50 km od Krakowa, przy drodze nr 75. Architektura: Nowoczesny, dwupiętrowy budynek z...  więcej»

www.hotelniepolomice.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:80

na nocleg:60

Znajdź nas na:

 

Wesela com - Prezentujemy najwspanialsze sale weselne, domy weselne, hotele i restauracje na przyjęcia weselne. Teraz wybór miejsca na ślub i wesele jest banalnie prosty. Dzięki naszym wyszukiwarkom znajdziesz miejsce dostosowane do Twoich potrzeb. Pragniesz zorganizować wesele w ekskluzywnym hotelu? Wolisz kameralne przyjęcie weselne w górskim pensjonacie. Wpisz interesujące parametry, a portal wskaże Ci najodpowiedniejsze miejsce.

Copyright © Nobell Media 2011 - Polityka cookies