Sale weselne - domy  weselne - Zorganizuj ślub i wesele z Wesela com

Organizujesz ślub, wesele, przyjęcie weselne? Poszukujesz restauracji, hotelu, a może ekskluzywnego pałacu? Zobacz nasze domy weselne  i sale weselne.

lubuskie

Sale i domy weselne - Hotele i restauracje na ślub i wesele Lubuskie

Województwo lubuskie ze względu na swój specyficzny mikroklimat, lasy, jeziora i zdecydowanie wyższe temperatury, przyciąga rzesze turystów szczególnie w okresie letnim. Również bogato prezentuje się oferta: hotele i restauracje na wesela. Dobrze przygotowane sale weselne i domy weselne czekają na swoich gości, oferując bogaty wachlarz usług i atrakcji.

 

Polecamy sale domy restauracje i hotele na ślub i wesele w Lubuskiem

Znalezionych obiektów:
2939
MsMermaid – Conference Center at The Tides MsMermaid – Conference Center at The Tides kategoria: Ośrodki wypoczynkowe; Ośrodki szkoleniowe; Sale konferencyjne w biurowcach

Data otwarcia: Luty 2018 r. Budynek The Tides znajduje się w centrum Warszawy, przy samym brzegu Wisły, tuż obok Mostu Poniatowskiego. To...  więcej»

thetides-conferencecenter.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:5964

na nocleg:0

Dobosz Hotel Blue Dobosz Hotel Blue kategoria: Hotele; W budowie

Planowane otwarcie: Data nie jest znana. Lokalizacja: Hotel powstaje w Świnoujściu, w pobliżu zbiegu ulic Uzdrowiskowej i Zdrojowej....  więcej»

 
Liczba miejsc

na przyjęcie:0

na nocleg:0

Cukrownia Żnin Cukrownia Żnin kategoria: Hotele; W budowie

Planowane otwarcie: 2020 rok Lokalizacja: Obiekt ma powstać w miejscowości Żnin w województwie kujawsko-pomorskim. Architektura:...  więcej»

hotele.arche.pl/Hotele/Realizacja/Cukrownia,16  
Liczba miejsc

na przyjęcie:700

na nocleg:636

Hotel Janów Hotel Janów kategoria: Hotele

Lokalizacja: Obiekt znajduje się w miejscowości Borownica, niedaleko Janowa Lubelskiego. Architektura: Jednopiętrowy, murowany budynek z...  więcej»

www.hoteljanow.eu/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:560

na nocleg:100

Piotrkowska 94 Center Hotel Piotrkowska 94 Center Hotel kategoria: Hotele; W budowie

Planowane otwarcie: 2021 rok Lokalizacja: Obiekt powstaje w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 94. Architektura: Odnowiony ośmiopiętrowy...  więcej»

centerhotel.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:400

na nocleg:280

Hotel Gołębiewski Pobierowo Hotel Gołębiewski Pobierowo kategoria: Hotele; W budowie

Planowane otwarcie: 2020 rok. Lokalizacja: Pieciogwiazdkowy Hotel Gołębiewski powstaje w Pobierowie. Obiekt: Projekt zakłada...  więcej»

 
Liczba miejsc

na przyjęcie:0

na nocleg:2200

ibis Styles Warszawa Expo ibis Styles Warszawa Expo kategoria: Hotele; W budowie

Planowane otwarcie: Data nie jest znana. Lokalizacja: Hotel powstaje w Warszawie przy ulicy Prądzyńskiego, w sąsiedztwie EXPO XXI....  więcej»

 
Liczba miejsc

na przyjęcie:0

na nocleg:240

Hampton by Hilton Łódź Hampton by Hilton Łódź kategoria: Hotele; W budowie

Planowane otwarcie: 2020 r. Lokalizacja: Hotel powstaje w Łodzi, u zbiegu ulic Piotrkowskiej i Mickiewicza. Architektura: Trzy połączone...  więcej»

 
Liczba miejsc

na przyjęcie:88

na nocleg:298

ibis Styles Szczecin ibis Styles Szczecin kategoria: Hotele; W budowie

Planowane otwarcie: Data otwarcia obiektu nie jest jeszcze znana Lokalizacja: Hotel ma powstać w Szczecinie przy ulicy Panieńskiej 10, w...  więcej»

 
Liczba miejsc

na przyjęcie:0

na nocleg:300

Kozubnik Spa Resort Kozubnik Spa Resort kategoria: Hotele; W budowie

Planowane otwarcie: Inwestycja podzielona jest na 3 etapy, pierwszy z nich to 90 apartamentów (2018 r.), drugi etap to 170 pokoi...  więcej»

kozubniksawa.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:0

na nocleg:600

Znajdź nas na:

 

Wesela com - Prezentujemy najwspanialsze sale weselne, domy weselne, hotele i restauracje na przyjęcia weselne. Teraz wybór miejsca na ślub i wesele jest banalnie prosty. Dzięki naszym wyszukiwarkom znajdziesz miejsce dostosowane do Twoich potrzeb. Pragniesz zorganizować wesele w ekskluzywnym hotelu? Wolisz kameralne przyjęcie weselne w górskim pensjonacie. Wpisz interesujące parametry, a portal wskaże Ci najodpowiedniejsze miejsce.

Copyright © Nobell Media 2011 - Polityka cookies