Sale weselne - domy  weselne - Zorganizuj ślub i wesele z Wesela com

Organizujesz ślub, wesele, przyjęcie weselne? Poszukujesz restauracji, hotelu, a może ekskluzywnego pałacu? Zobacz nasze domy weselne  i sale weselne.

lubuskie

Sale i domy weselne - Hotele i restauracje na ślub i wesele Lubuskie

Województwo lubuskie ze względu na swój specyficzny mikroklimat, lasy, jeziora i zdecydowanie wyższe temperatury, przyciąga rzesze turystów szczególnie w okresie letnim. Również bogato prezentuje się oferta: hotele i restauracje na wesela. Dobrze przygotowane sale weselne i domy weselne czekają na swoich gości, oferując bogaty wachlarz usług i atrakcji.

 

Polecamy sale domy restauracje i hotele na ślub i wesele w Lubuskiem

Znalezionych obiektów:
2939
Holiday Inn Express Szczecin Holiday Inn Express Szczecin kategoria: Hotele; W budowie

Planowane otwarcie: IV kw. 2019 r. Lokalizacja: Hotel znajdzie się w Szczecinie, między ul. Gdańską a kanałem Parnickim. Architektura:...  więcej»

 
Liczba miejsc

na przyjęcie:0

na nocleg:288

Radisson Blu Resort Świnoujście Radisson Blu Resort Świnoujście kategoria: Hotele

Otwarty w lipcu 2017 roku, pięciogwiazdkowy hotel z 340 pokojami, zapleczem konferencyjnym na 1000 osób oraz aquaparkiem i centrum...  więcej»

https://www.radissonblu.com/en/resort-swinoujscie  
Liczba miejsc

na przyjęcie:905

na nocleg:680

Park Tradycji Siemianowice Śląskie Park Tradycji Siemianowice Śląskie kategoria: Obiekty kultury

Lokalizacja: Park Tradycji znajduje się w Siemianiowicach Śląskich, w dzielnicy Michałkowice. Architektura: Obiekt to poddany renowacji...  więcej»

www.siemck.pl/park-tradycji-siemianowice  
Liczba miejsc

na przyjęcie:128

na nocleg:0

Kinokawiarnia Stacja Falenica Kinokawiarnia Stacja Falenica kategoria: Obiekty kultury

Lokalizacja: Kinokawiarnia znajduje się w budynku stacji Falenica. Architektura: Budynek z XIX w. Sale konferencyjne: Sala kinowa na 150...  więcej»

stacjafalenica.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:120

na nocleg:0

Centralne Muzeum Włókiennictwa Centralne Muzeum Włókiennictwa kategoria: Obiekty kultury

Lokalizacja: Muzeum znajduje się przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi, w pobliżu Parku im. Reymonta. Architektura: Budynki pofabryczne z XIX w.,...  więcej»

www.muzeumwlokiennictwa.pl/wynajecie-sal/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:173

na nocleg:0

ibis Poznań Północ kategoria: Hotele

Planowane otwarcie: Otwarty Lokalizacja: Hotel ibis Poznań Północ powstaje w miejscowości Suchy Las, na przedmieściach Poznania....  więcej»

www.ibis.com/pl/hotel-9834-ibis-poznan-polnoc-otwarcie-w-maju-2016/index.shtml  
Liczba miejsc

na przyjęcie:48

na nocleg:154

Kino Wybrzeże Kino Wybrzeże kategoria: Obiekty kultury

Lokalizacja: Kino znajduje się na parterze kamienicy przy ul. Łopuskiego 24 w Kołobrzegu. Architektura: Kamienica. Sale konferencyjne:...  więcej»

www.kinowybrzeze.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:229

na nocleg:0

Best Western Balice Airport Kraków kategoria: Hotele; W budowie

Planowane otwarcie: IV kwartał 2019 r. Lokalizacja: Best Western Balice Airport Kraków będzie funkcjonował przy ul. Medweckiego,...  więcej»

 
Liczba miejsc

na przyjęcie:80

na nocleg:300

Dworek I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej Dworek I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej kategoria: Hotele; Obiekty kultury; Wille, dworki, pałace

Lokalizacja: Dworek znajduje się w Małopolsce, pomiędzy Tarnowem, a Nowym Sączem. Architektura: Zespół budynków z 1833 r....  więcej»

www.paderewski.tarnow.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:295

na nocleg:22

Kożuchowski Ośrodek Kultury i Sportu "Zamek" Kożuchowski Ośrodek Kultury i Sportu "Zamek" kategoria: Obiekty kultury; Wille, dworki, pałace

Kożuchowski Ośrodek Kultury i Sportu "Zamek" mieści się w zamku z XIV w. Dysponuje kilkoma salami na konferencje, bankiety,...  więcej»

www.zamek.kozuchow.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:190

na nocleg:0

Znajdź nas na:

 

Wesela com - Prezentujemy najwspanialsze sale weselne, domy weselne, hotele i restauracje na przyjęcia weselne. Teraz wybór miejsca na ślub i wesele jest banalnie prosty. Dzięki naszym wyszukiwarkom znajdziesz miejsce dostosowane do Twoich potrzeb. Pragniesz zorganizować wesele w ekskluzywnym hotelu? Wolisz kameralne przyjęcie weselne w górskim pensjonacie. Wpisz interesujące parametry, a portal wskaże Ci najodpowiedniejsze miejsce.

Copyright © Nobell Media 2011 - Polityka cookies