Sale weselne - domy  weselne - Zorganizuj ślub i wesele z Wesela com

Organizujesz ślub, wesele, przyjęcie weselne? Poszukujesz restauracji, hotelu, a może ekskluzywnego pałacu? Zobacz nasze domy weselne  i sale weselne.

lubuskie

Sale i domy weselne - Hotele i restauracje na ślub i wesele Lubuskie

Województwo lubuskie ze względu na swój specyficzny mikroklimat, lasy, jeziora i zdecydowanie wyższe temperatury, przyciąga rzesze turystów szczególnie w okresie letnim. Również bogato prezentuje się oferta: hotele i restauracje na wesela. Dobrze przygotowane sale weselne i domy weselne czekają na swoich gości, oferując bogaty wachlarz usług i atrakcji.

 

Polecamy sale domy restauracje i hotele na ślub i wesele w Lubuskiem

Znalezionych obiektów:
2939
Hotel Diva Spa Hotel Diva Spa kategoria: Hotele; Restauracje

Ten obiekt nie umieścił jeszcze opisu....  więcej»

hoteldivaspa.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:87

na nocleg:280

Centrum Konferencyjno-Apartamentowe Mrówka Centrum Konferencyjno-Apartamentowe Mrówka kategoria: Ośrodki wypoczynkowe; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje

Lokalizacja: W zacisznej części Wilanowa, przy ul. Przekornej 33, znajduje się nowoczesne Centrum Konferencyjno-Apartamentowe...  więcej»

www.cka-mrowka.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:461

na nocleg:88

Sopot Marriott Resort & Spa Sopot Marriott Resort & Spa kategoria: Hotele; Restauracje

Nowoczesny i niepowtarzalny Sopot Marriott Resort & Spa, usytuowany w Sopocie, najpopularniejszym Kurorcie Polski, bezpośrednio przy...  więcej»

www.sopotmarriott.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:114

na nocleg:290

Masuria Hotel & SPA Masuria Hotel & SPA kategoria: Hotele

Hotel Masuria**** jest położony nad jeziorem Isąg, wśród malowniczych lasów, w odległości 25 km od Olsztyna i 22 km od...  więcej»

www.hotelmasuria.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:338

na nocleg:180

Best Western Grand Hotel Kielce Best Western Grand Hotel Kielce kategoria: Centra kongresowe i targowe; Hotele; Ośrodki wypoczynkowe

Best Western GRAND HOTEL usytuowany jest w samym centrum miasta przy głównej ulicy Sienkiewicza. Hotel położony jest zaledwie 100...  więcej»

www.grandhotelkielce.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:1400

na nocleg:240

Hotel Tychy Hotel Tychy kategoria: Hotele

Hotel „Tychy” - to nowoczesny obiekt z wieloletnią tradycją, który dostosowany jest do oczekiwań najbardziej...  więcej»

www.hoteltychy.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:150

na nocleg:211

Hotel Hilton Gdańsk Hotel Hilton Gdańsk kategoria: Hotele

Pięciogwiazdkowy hotel Hilton Gdańsk to idealne miejsce na wesele, które na długo pozostanie w pamięci zarówno pary młodej,...  więcej»

www.hiltongdansk.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:337

na nocleg:251

Hotel Kawallo**** Relaks I Event I SPA Hotel Kawallo**** Relaks I Event I SPA kategoria: Centra kongresowe i targowe; Hotele; Ośrodki wypoczynkowe

Kawallo to czterogwiazdkowy hotel położony w urokliwym miejscu, wśród lasów Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego, w...  więcej»

www.kawallo.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:649

na nocleg:160

Kopalnia Soli Wieliczka i Hotel Grand Sal Kopalnia Soli Wieliczka i Hotel Grand Sal kategoria: Oryginalne; Ośrodki wypoczynkowe

Zabytkowa Kopalnia Soli „Wieliczka” to doskonałe miejsce na konferencje, szkolenia, bankiety, koncerty, spotkania biznesowe....  więcej»

https://www.kopalnia.pl/imprezy?utm_source=konferencje.pl&utm_campaign=organizacja_imprez_2017&utm_medium=prezentacja  
Liczba miejsc

na przyjęcie:1046

na nocleg:80

Hotel Czarny Potok Hotel Czarny Potok kategoria: Hotele

Ten obiekt nie umieścił jeszcze opisu...  więcej»

www.czarnypotok.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:75

na nocleg:85

Znajdź nas na:

 

Wesela com - Prezentujemy najwspanialsze sale weselne, domy weselne, hotele i restauracje na przyjęcia weselne. Teraz wybór miejsca na ślub i wesele jest banalnie prosty. Dzięki naszym wyszukiwarkom znajdziesz miejsce dostosowane do Twoich potrzeb. Pragniesz zorganizować wesele w ekskluzywnym hotelu? Wolisz kameralne przyjęcie weselne w górskim pensjonacie. Wpisz interesujące parametry, a portal wskaże Ci najodpowiedniejsze miejsce.

Copyright © Nobell Media 2011 - Polityka cookies