Sale weselne - domy  weselne - Zorganizuj ślub i wesele z Wesela com

Organizujesz ślub, wesele, przyjęcie weselne? Poszukujesz restauracji, hotelu, a może ekskluzywnego pałacu? Zobacz nasze domy weselne  i sale weselne.

mazowieckie

Sale i domy weselne - Hotele i restauracje na ślub i wesele Mazowieckie

Województwo mazowieckie - ze względu na swoje centralne miasto Warszawę jest jednym z najbogatszych regionów Polski. Obszar ten, a szczególnie Warszawa i jej okolice jest doskonale przystosowany do organiacji przeróżnych imprez, eventów, wesel itp. Nowoczesne i wyspecjalizowane obiekty doskonale wpisują się w potrzeby rynku. Eleganckie sale weselne i domy weselne, oraz ekskluzywne hotele i restauracje na wesele są zachętą dla osób organizujących tego typu imprezy.

 

Polecamy sale domy restauracje i hotele na ślub i wesele Mazowieckie

Znalezionych obiektów:
522
Dobre Miejsce kategoria: Ośrodki wypoczynkowe

Lokalizacja: Obiekt Dobre Miejsce znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Bielany, przy ulicy Dewajtis 3. Położony jest w zacisznym miejscu...  więcej»

dobremiejsce.eu/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:624

na nocleg:200

Waniliowa Waniliowa kategoria: Restauracje

Znajdująca się na warszawskich Bielanach restauracja mieszcząca do 65 osób w przypadku bankietów zasiadanych oraz do 35...  więcej»

waniliowa.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:35

na nocleg:0

Restauracja Spotkanie Restauracja Spotkanie kategoria: Restauracje

Klimatyczna restauracja zlokalizowana na warszawskim Żoliborzu mieszcząca do 70 osób na bankiet. Lokalizacja i dojazd: Restauracja...  więcej»

www.spotkanie.com.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:137

na nocleg:0

Warownia Jomsborg Warownia Jomsborg kategoria: Oryginalne

Historyczny Park Rozrywki znajdujący się na warszawskim Żoliborzu przystosowany do różnego rodzaju pikników i imprez nawet...  więcej»

wioskawikingow.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:100

na nocleg:0

Studio Bajka kategoria: Oryginalne

300 mkw. eventowej przestrzeni zlokalizowanej niedaleko Centrum Warszawy, w dzielnicy Żoliborz. Lokalizacja: Studio Bajka znajduje się na...  więcej»

www.bajkastudio.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:160

na nocleg:0

L’enfant terrible L’enfant terrible kategoria: Restauracje

Lokalizacja: Restauracja L’enfant terrible znajduje się na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Sandomierskiej 13 . Obiekt: Lokal...  więcej»

www.eterrible.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:100

na nocleg:0

Willa Matrix Willa Matrix kategoria: Wille, dworki, pałace

Lokalizacja: Willa Matrix znajduje się na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Malczewskiego 21. Obiekt: Murowana willa urządzona w klimacie...  więcej»

www.willamatrix.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:192

na nocleg:0

Ośrodek Leśne Zacisze kategoria: Ośrodki wypoczynkowe

Lokalizacja: Ośrodek szkoleniowo-hotelowy Leśne Zacisze znajduje się w Teresinie pod Warszawą, niedaleko trasy Warszawa-Poznań. Obiekt:...  więcej»

zaciszeteresin.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:240

na nocleg:120

Hotel Indigo Warsaw - Nowy Świat Hotel Indigo Warsaw - Nowy Świat kategoria: Hotele; W budowie

Planowane otwarcie: 30 czerwca 2017 r. Lokalizacja: Czterogwiazdkowy, butikowy Hotel Indigo Warszawa - Nowy Świat znajduje się w centrum...  więcej»

indigowarsaw.com/pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:206

na nocleg:120

Dom Wódki i Restauracja Elixir Dom Wódki i Restauracja Elixir kategoria: Restauracje

ELIXIR by Dom Wódki to nowatorska restauracja, która przebojem podbiła podniebienia warszawiaków i stała się jedną z...  więcej»

www.domwodki.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:0

na nocleg:0

Znajdź nas na:

 

Wesela com - Prezentujemy najwspanialsze sale weselne, domy weselne, hotele i restauracje na przyjęcia weselne. Teraz wybór miejsca na ślub i wesele jest banalnie prosty. Dzięki naszym wyszukiwarkom znajdziesz miejsce dostosowane do Twoich potrzeb. Pragniesz zorganizować wesele w ekskluzywnym hotelu? Wolisz kameralne przyjęcie weselne w górskim pensjonacie. Wpisz interesujące parametry, a portal wskaże Ci najodpowiedniejsze miejsce.

Copyright © Nobell Media 2011 - Polityka cookies