Sale weselne - domy  weselne - Zorganizuj ślub i wesele z Wesela com

Organizujesz ślub, wesele, przyjęcie weselne? Poszukujesz restauracji, hotelu, a może ekskluzywnego pałacu? Zobacz nasze domy weselne  i sale weselne.

mazowieckie

Sale i domy weselne - Hotele i restauracje na ślub i wesele Mazowieckie

Województwo mazowieckie - ze względu na swoje centralne miasto Warszawę jest jednym z najbogatszych regionów Polski. Obszar ten, a szczególnie Warszawa i jej okolice jest doskonale przystosowany do organiacji przeróżnych imprez, eventów, wesel itp. Nowoczesne i wyspecjalizowane obiekty doskonale wpisują się w potrzeby rynku. Eleganckie sale weselne i domy weselne, oraz ekskluzywne hotele i restauracje na wesele są zachętą dla osób organizujących tego typu imprezy.

 

Polecamy sale domy restauracje i hotele na ślub i wesele Mazowieckie

Znalezionych obiektów:
522
Zajazd Maxim Zajazd Maxim kategoria: Ośrodki wypoczynkowe

Lokalizacja: Obiekt znajduje się w miejscowości Kisielewo (Sierpc) przy trasie Warszawa-Toruń. Architektura: Dwubryłowy, murowany budyek z...  więcej»

www.maximbar.pl/kontakt.html  
Liczba miejsc

na przyjęcie:120

na nocleg:0

Bar Maxim Bar Maxim kategoria: Ośrodki wypoczynkowe

Lokalizacja: Obiekt znajduje się w miejscowości Borkowo Kościelne (Sierpc) przy trasie Warszawa-Toruń. Architektura: Jednopiętrowy,...  więcej»

www.maximbar.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:80

na nocleg:19

Zajazd Kasztelan Zajazd Kasztelan kategoria: Ośrodki wypoczynkowe

Lokalizacja: Obiekt znajduje się w miejscowości Białasy na Mazowszu, 4 kilometry od Sierpca. Architektura: Parterowy budynek z użytkowym...  więcej»

zajazdkasztelan.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:335

na nocleg:45

Dom Weselny Inez Dom Weselny Inez kategoria: Ośrodki wypoczynkowe

Lokalizacja: Obiekt znajduje się w miejscowości Lelice (Gozdowo), około 20 kilometrów od Płocka. Architektura: Kilkubryłowy,...  więcej»

www.dom-weselny-inez.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:160

na nocleg:19

Gościniec Marysieńka Gościniec Marysieńka kategoria: Ośrodki wypoczynkowe

Lokalizacja: Obiekt znajduje się w Sierpcu, przy trasie Toruń - Warszawa. Architektura: Parterowy, murowany budynek z białą elewacją i...  więcej»

www.gosciniecmarysienka.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:306

na nocleg:40

Dom Bankietowy Ambrozja Dom Bankietowy Ambrozja kategoria: Ośrodki wypoczynkowe

Lokalizacja: Obiekt znajduje się w miejscowości Borkowo Kościelne (Sierpc). Architektura: Parterowy, murowany budynek z użytkowym...  więcej»

www.ambrozja-wesele.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:240

na nocleg:0

Gospodarstwo Agroturystyczne Dworek Marzenie Gospodarstwo Agroturystyczne Dworek Marzenie kategoria: Ośrodki wypoczynkowe

Lokalizacja: Obiekt znajduje się w miejscowości Przyborowice Górne (Załuski) , niedaleko trasy E7 Warszawa-Gdańsk, około 45...  więcej»

www.przyborowice.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:250

na nocleg:50

Hotel Marco Hotel Marco kategoria: Hotele

Lokalizacja: Obiekt znajduje się w Płońsku przy ulicy Wieczorków 115. Architektura: Parterowy, murowany budynek z jasną elewacją i...  więcej»

www.hotel-plonsk.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:300

na nocleg:27

Hotel Dworek Marzenie Strachowo Hotel Dworek Marzenie Strachowo kategoria: Hotele

Lokalizacja: Obiekt znajduje się w miejscowości Strachowo (Płońsk) , niedaleko trasy E7 Warszawa-Gdańsk, 5 km od centrum Płońska....  więcej»

strachowo.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:200

na nocleg:33

Hotel Martex Hotel Martex kategoria: Hotele

Lokalizacja: Obiekt znajduje się w Płońsku, niedaleko trasy E7 Warszawa-Gdańsk. Architektura: Jednobryłowy, trzypiętrowy, murowany budynek...  więcej»

www.hotelmartex.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:240

na nocleg:44

Znajdź nas na:

 

Wesela com - Prezentujemy najwspanialsze sale weselne, domy weselne, hotele i restauracje na przyjęcia weselne. Teraz wybór miejsca na ślub i wesele jest banalnie prosty. Dzięki naszym wyszukiwarkom znajdziesz miejsce dostosowane do Twoich potrzeb. Pragniesz zorganizować wesele w ekskluzywnym hotelu? Wolisz kameralne przyjęcie weselne w górskim pensjonacie. Wpisz interesujące parametry, a portal wskaże Ci najodpowiedniejsze miejsce.

Copyright © Nobell Media 2011 - Polityka cookies