Sale weselne - domy  weselne - Zorganizuj ślub i wesele z Wesela com

Organizujesz ślub, wesele, przyjęcie weselne? Poszukujesz restauracji, hotelu, a może ekskluzywnego pałacu? Zobacz nasze domy weselne  i sale weselne.

mazowieckie

Sale i domy weselne - Hotele i restauracje na ślub i wesele Mazowieckie

Województwo mazowieckie - ze względu na swoje centralne miasto Warszawę jest jednym z najbogatszych regionów Polski. Obszar ten, a szczególnie Warszawa i jej okolice jest doskonale przystosowany do organiacji przeróżnych imprez, eventów, wesel itp. Nowoczesne i wyspecjalizowane obiekty doskonale wpisują się w potrzeby rynku. Eleganckie sale weselne i domy weselne, oraz ekskluzywne hotele i restauracje na wesele są zachętą dla osób organizujących tego typu imprezy.

 

Polecamy sale domy restauracje i hotele na ślub i wesele Mazowieckie

Znalezionych obiektów:
522
Kurpiowska Kraina Kurpiowska Kraina kategoria: Ośrodki wypoczynkowe

Lokalizacja: Kompleks znajduje się w miejscowości Wydmusy (Myszyniec) na Mazowszu, nad zalewem Wykrot. Architektura: W skład kompleksu...  więcej»

www.kurpiowskakraina.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:80

na nocleg:52

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Wojskowej Akademii Technicznej Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Wojskowej Akademii Technicznej kategoria: Ośrodki wypoczynkowe

Lokalizacja: Obiekt znajduje się w Warszawie przy ulicy Gen. Sylwestra Kaliskiego 9. Architektura: Murowany, kilkupiętrowy budynek z jasną...  więcej»

www.wat.edu.pl/L000000/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:113

na nocleg:436

Różany Dwór Różany Dwór kategoria: Hotele

Lokalizacja: Obiekt znajduje się w miejscowości Skrzeszew, około 6 km od Legionowa i 20 km od Warszawy. Architektura: Jednokondygnacyjny,...  więcej»

rozany-dwor.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:200

na nocleg:26

Restauracja i Pokoje Gościnne Ambrozja Restauracja i Pokoje Gościnne Ambrozja kategoria: Restauracje

Lokalizacja: Obiekt mieści się w Mławie na Mazowszu, przy ulicy Zuzanny Morawskiej 19. Architektura: Kilkubryłowy, parterowy, murowany...  więcej»

https://www.facebook.com/restauracjaambrozja/timeline  
Liczba miejsc

na przyjęcie:0

na nocleg:13

Noce i Dnie Hotel & Restauracja Noce i Dnie Hotel & Restauracja kategoria: Hotele

Lokalizacja: Obiekt znajduje się w miejscowości Konstancin-Jeziorna pod Warszawą, przy ulicy Pocztowej 15. Architektura:...  więcej»

noce-dnie.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:324

na nocleg:55

Hotel Janusz Hotel Janusz kategoria: Hotele

Lokalizacja: Hotel znajduje się w Siedlcach przy ulicy Pustej 15. Architektura: Kilkubryłowy, nowoczesny budynek z szarą elewacją. Sale...  więcej»

www.janusz.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:220

na nocleg:92

Zajazd Europa Zajazd Europa kategoria: Ośrodki wypoczynkowe

Lokalizacja: Zajazd zlokalizowany jest przy obwodnicy Siedlec, w miejscowości Zbuczyn, około 4 kilometry od centrum Siedlec. Architektura:...  więcej»

www.zajazdeuropa.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:322

na nocleg:59

Kryształowy Pałacyk Kryształowy Pałacyk kategoria: Hotele

Lokalizacja: Obiekt znajduje się w miejscowości Kozienice, około 80 kilometrów od Warszawy i Lublina. Architektura: Kilkubryłowy,...  więcej»

krysztalowy-palacyk.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:340

na nocleg:44

Restauracja i Motel Delfin Restauracja i Motel Delfin kategoria: Ośrodki wypoczynkowe

Lokalizacja: Obiekt znajduje się w miejscowości Mroków (w gminie Trojanów), przy trasie Warszawa-Lublin. Architektura:...  więcej»

www.delfin.com4.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:0

na nocleg:42

Hotel Restauracja Sulbin Hotel Restauracja Sulbin kategoria: Hotele

Lokalizacja: Obiekt znajduje się w miejscowości Sulbiny (w gminie Garwolin), przy trasie Warszawa-Lublin. Architektura: Kilkubryłowy,...  więcej»

www.sulbin.pl/  
Liczba miejsc

na przyjęcie:402

na nocleg:66

Znajdź nas na:

 

Wesela com - Prezentujemy najwspanialsze sale weselne, domy weselne, hotele i restauracje na przyjęcia weselne. Teraz wybór miejsca na ślub i wesele jest banalnie prosty. Dzięki naszym wyszukiwarkom znajdziesz miejsce dostosowane do Twoich potrzeb. Pragniesz zorganizować wesele w ekskluzywnym hotelu? Wolisz kameralne przyjęcie weselne w górskim pensjonacie. Wpisz interesujące parametry, a portal wskaże Ci najodpowiedniejsze miejsce.

Copyright © Nobell Media 2011 - Polityka cookies