Sale weselne - domy  weselne - Zorganizuj ślub i wesele z Wesela com

Organizujesz ślub, wesele, przyjęcie weselne? Poszukujesz restauracji, hotelu, a może ekskluzywnego pałacu? Zobacz nasze domy weselne  i sale weselne.

mazowieckie

Sale i domy weselne - Hotele i restauracje na ślub i wesele Mazowieckie

Województwo mazowieckie - ze względu na swoje centralne miasto Warszawę jest jednym z najbogatszych regionów Polski. Obszar ten, a szczególnie Warszawa i jej okolice jest doskonale przystosowany do organiacji przeróżnych imprez, eventów, wesel itp. Nowoczesne i wyspecjalizowane obiekty doskonale wpisują się w potrzeby rynku. Eleganckie sale weselne i domy weselne, oraz ekskluzywne hotele i restauracje na wesele są zachętą dla osób organizujących tego typu imprezy.

 

Polecamy sale domy restauracje i hotele na ślub i wesele Mazowieckie

Znalezionych obiektów:
522
TR Warszawa kategoria: Obiekty kultury

TR Warszawa to od ponad dziesięciu lat jeden z najpopularniejszych teatrów w Polsce. Uważany za nowoczesny teatr otwarty na nowe...  więcej»

www.trwarszawa.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:496

na nocleg:0

Zabytkowe i współczesne wagony tramwajowe wynajmowane przez Tramwaje Warszawskie Zabytkowe i współczesne wagony tramwajowe wynajmowane przez Tramwaje Warszawskie kategoria: Oryginalne

Tramwaj promocyjny posiada 28 miejsc siedzących przy stolikach. Spółka Tramwaje Warszawskie organizuje wynajem zabytkowych i...  więcej»

tw.waw.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:28

na nocleg:0

Twierdza Modlin Twierdza Modlin kategoria: Oryginalne

Lokalizacja: Twierdza Modlin znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim, u zbiegu Wisły i Narwi, 30 km na północny zachód od Warszawy....  więcej»

www.twierdzamodlin.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:72

na nocleg:0

Teatr Studio im. St. I. Witkiewicza Teatr Studio im. St. I. Witkiewicza kategoria: Obiekty kultury

Bratnia Szatnia to doskonałe miejsce do organizacji imprez firmowych, pokazów i konferencji. Polecamy Państwu kawiarnię Bratnia Szatnia w...  więcej»

www.teatrstudio.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:328

na nocleg:0

Teatr Ochoty Warszawa Teatr Ochoty Warszawa kategoria: Obiekty kultury

Dzisiaj Teatr Ochoty to miejsce otwarte na nowe projekty, chętnie nawiązujące współpracę z młodymi ludźmi, miejsce poszukujące nowej drogi...  więcej»

www.teatrochoty.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:73

na nocleg:0

Teatr Druga Strefa Teatr Druga Strefa kategoria: Obiekty kultury

Teatr Druga Strefa jest prywatnym teatrem repertuarowym, utworzony i prowadzony przez Sylwestra Biragę, dyrektora i głównego reżysera,...  więcej»

www.teatrdrugastrefa.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:40

na nocleg:0

Teatr Syrena Warszawa Teatr Syrena Warszawa kategoria: Obiekty kultury

Nasza scena przystosowana jest do obsługi zarówno dużych imprez np. spektakli teatralnych, pokazów mody, koncertów, jak i bardziej...  więcej»

www.teatrsyrena.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:240

na nocleg:0

Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach kategoria: Oryginalne; Obiekty kultury

Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach jest największą placówką tego typu w Polsce i liczącą się na świecie. Zbiory obejmują ok. 300...  więcej»

www.muzeum-motoryzacji.com.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:150

na nocleg:0

Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej kategoria: Obiekty kultury

Ten obiekt nie umieścił jeszcze opisu...  więcej»

www.teatr-sabat.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:290

na nocleg:0

Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego (BUW) Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego (BUW) kategoria: Uczelnie

Biblioteka udostępnia swoje sale instytucjom i osobom prywatnym na konferencje, sympozja, zjazdy, jubileusze i inne uroczystości,...  więcej»

www.buw.uw.edu.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:718

na nocleg:0

Znajdź nas na:

 

Wesela com - Prezentujemy najwspanialsze sale weselne, domy weselne, hotele i restauracje na przyjęcia weselne. Teraz wybór miejsca na ślub i wesele jest banalnie prosty. Dzięki naszym wyszukiwarkom znajdziesz miejsce dostosowane do Twoich potrzeb. Pragniesz zorganizować wesele w ekskluzywnym hotelu? Wolisz kameralne przyjęcie weselne w górskim pensjonacie. Wpisz interesujące parametry, a portal wskaże Ci najodpowiedniejsze miejsce.

Copyright © Nobell Media 2011 - Polityka cookies