Sale weselne - domy weselne - Zorganizuj ślub i wesele z Wesela com

Organizujesz ślub, wesele, przyjęcie weselne? Poszukujesz restauracji, hotelu, a może ekskluzywnego pałacu? Zobacz nasze domy weselne  i sale weselne.

Green Mountain 5* Hotel & Apartments

Strona główna» Miejsca» Green Mountain 5* Hotel & Apartments

Green Mountain 5* Hotel & Apartments wizualizacja

Usługi na miejscu:

 • 300 miejsc parkingowych
 • Teren otwarty
 • Klimatyzacja
 • Parking bezpłatny
 • Nagłośnienie
 • Oświetlenie
 • Sieć LAN
 • Internet bezprzewodowy
 • Catering/restauracja
 • Możliwość zewnętrznego cateringu

Liczba miejsc:*

miejsc na przyjęcie:  250  miejsc noclegowych:  800 

Opis miejsca

Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy hotel 5-gwiazdkowy w Karpaczu. Kompleks dysponuje: 7 salami konferencyjnymi, dużym zapleczem noclegowym, 2 restauracjami oraz Spa & Wellness wraz z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner. Lokalizacja: Hotel zlokalizowany jest w Karpaczu, w Wilczej Porębie, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie Karkonoskiego Parku Narodowego. Budynek: W skład kompleksu wchodzi 5-gwiazdkowy hotel oraz zespół budynków z komfortowymi apartamentami. Część apartamentów znajduje się w zabytkowych, zmodernizowanych budynkach. Sale konferencyjne: Dla gości biznesowych hotel przygotował 7 sal konferencyjnych mieszczących od 30 do 72 osób w układzie kinowym. 4 z sal mają możliwość łączenia i w takim układzie są w stanie pomieścić 380 osób kinowo. Wśród wyposażenia znajduje się ekran, flipchart, projektor, nagłośnienie, mikrofony, klimatyzacja oraz dostęp do Internetu. Dodatkowo oferujemy VIP ROOM, specjalną strefę zlokalizowaną w budynku hotelowym. Pokoje: 245 pokoi i apartamentów...więcej »
*Zobacz szczegółowe dane sal i pokoi w serwisie konferencje.pl
Green Mountain 5* Hotel & Apartments

Green Mountain 5* Hotel & Apartments *****

kategoria: Hotele

atmosfera: Luksusowe, Nowoczesne

region: Dolny Śląsk

polożenie: W górach

Zobacz pełne dane adresowe

https://green-mountain.pl/

Znajdź nas na:

 

Wesela com - Prezentujemy najwspanialsze sale weselne, domy weselne, hotele i restauracje na przyjęcia weselne. Teraz wybór miejsca na ślub i wesele jest banalnie prosty. Dzięki naszym wyszukiwarkom znajdziesz miejsce dostosowane do Twoich potrzeb. Pragniesz zorganizować wesele w ekskluzywnym hotelu? Wolisz kameralne przyjęcie weselne w górskim pensjonacie. Wpisz interesujące parametry, a portal wskaże Ci najodpowiedniejsze miejsce.

Copyright © Nobell Media 2011 - Polityka cookies