Sale weselne - domy weselne - Zorganizuj ślub i wesele z Wesela com

Organizujesz ślub, wesele, przyjęcie weselne? Poszukujesz restauracji, hotelu, a może ekskluzywnego pałacu? Zobacz nasze domy weselne  i sale weselne.

Hotel Kuźnia Napoleońska

Strona główna» Miejsca» Hotel Kuźnia Napoleońska

Sala Rubinowa
Pokoje
Na zewnątrz
Bankiet
Bankiet

Usługi na miejscu:

 • 100 miejsc parkingowych
 • Teren otwarty
 • Klimatyzacja
 • Parking bezpłatny
 • Nagłośnienie
 • Oświetlenie
 • Sieć LAN
 • Internet bezprzewodowy
 • Catering/restauracja
 • Możliwość zewnętrznego cateringu

Liczba miejsc:*

miejsc na przyjęcie:  640  miejsc noclegowych:  300 

Opis miejsca

Kuźnia Napoleońska to hotel zaprojektowany dla biznesu, grup zorganizowanych oraz gości indywidulanych, którzy szukają komfortu za rozsądne pieniądze, udogodnień nowoczesnego świata, ale jednocześnie oczekują czegoś więcej. W Kuźni od początków działalności hołdujemy zasadzie równoważenia wymagań i oczekiwań gości względem jak najlepszej ceny. Dlatego w Kuźni otrzymujesz i płacisz za to, co jest Ci naprawdę potrzebne tak jak np. internet w pokoju, 24h gastronomia, duży parking, gratisowe śniadanie. Kamieniem węgielnym naszej filozofii jest ciągły rozwój i udoskonalanie naszej oferty. Wierzymy, że przerost formy nad treścią to droga kosztowna i nieefektywna. Dlatego inwestujemy w te rzeczy i technologie, które poprawiają efektywność, ergonomię i wygodę naszych gości. W Kuźni Napoleońskiej posiadamy wyjątkową możliwość goszczenia grup konferencyjnych, spotkań oraz prezentacji w liczbie od 10 do 1000 osób. Nasze 14 sal konferencyjnych to łączna powierzchnia ponad 1700m2. Dzięki wyjątkowej specyfikacji naszych sal stanowią one doskonałe miejsce...więcej »
*Zobacz szczegółowe dane sal i pokoi w serwisie konferencje.pl
Hotel Kuźnia Napoleońska

Hotel Kuźnia Napoleońska ***

kategoria: Ośrodki wypoczynkowe, Ośrodki szkoleniowe, Hotele

atmosfera: Ekonomiczne, Historyczne, Nowoczesne

region: Mazowsze

polożenie: W lesie, Przy trasie

Zobacz pełne dane adresowe

kuzniahotel.pl

Znajdź nas na:

 

Wesela com - Prezentujemy najwspanialsze sale weselne, domy weselne, hotele i restauracje na przyjęcia weselne. Teraz wybór miejsca na ślub i wesele jest banalnie prosty. Dzięki naszym wyszukiwarkom znajdziesz miejsce dostosowane do Twoich potrzeb. Pragniesz zorganizować wesele w ekskluzywnym hotelu? Wolisz kameralne przyjęcie weselne w górskim pensjonacie. Wpisz interesujące parametry, a portal wskaże Ci najodpowiedniejsze miejsce.

Copyright © Nobell Media 2011 - Polityka cookies