Sale weselne - domy weselne - Zorganizuj ślub i wesele z Wesela com

Organizujesz ślub, wesele, przyjęcie weselne? Poszukujesz restauracji, hotelu, a może ekskluzywnego pałacu? Zobacz nasze domy weselne  i sale weselne.

Q Hotel Kraków

Strona główna» Miejsca» Q Hotel Kraków

Q Hotel Kraków budynek
Q Hotel Kraków budynek
Q Hotel Kraków recepcja
Q Hotel Kraków pokój
Q Hotel Kraków sala
Q Hotel Kraków restauracja
Q Hotel Kraków restauracja
Q Hotel Kraków wnętrza
Q Hotel Kraków

Usługi na miejscu:

 • 0 miejsc parkingowych
 • Teren otwarty
 • Klimatyzacja
 • Parking bezpłatny
 • Nagłośnienie
 • Oświetlenie
 • Sieć LAN
 • Internet bezprzewodowy
 • Catering/restauracja
 • Możliwość zewnętrznego cateringu

Liczba miejsc:*

miejsc na przyjęcie:  80  miejsc noclegowych:  178 

Opis miejsca

Lokalizacja: Q Hotel Kraków to trzygwiazdkowy hotel położony w biznesowej części Krakowa. Dzięki dogodnemu dojazdowi z lotniska oraz bliskości autostrady A4, obiekt ten jest idealnym miejscem dla klientów biznesowych organizujących konferencje, szkolenia czy firmowe spotkania. Sale konferencyjne: W obiekcie znajduje się sala konferencyjna 32m², która w maksymalnej konfiguracji (układ teatralny) pomieścić może nawet 40 osób. Świetnie sprawdza się ona przy organizacji kameralnych wydarzeń, zarówno rodzinnych jak i biznesowych. Sala jest w klimatyzowana i wyposażona w niezbędny sprzęt taki jak ekran, projektor multimedialny, flipchart, panel do sterowania sprzętem i oświetleniem, a także bezprzewodowy Internet. Ofertę konferencyjną hotelu uzupełnia bogaty wybór przerw kawowych, lunchy oraz kolacji, które każde wydarzenie uczynią jeszcze bardziej atrakcyjnym.   Pokoje: Hotel posiada 89 nowoczesnych pokoi w standardzie twin oraz double zaprojektowane z myślą o jak najlepszym samopoczuciu naszych Gości. Każdy z nich został...więcej »
*Zobacz szczegółowe dane sal i pokoi w serwisie konferencje.pl
Q Hotel Kraków

Q Hotel Kraków ***

kategoria: Hotele

atmosfera: Nowoczesne

region: Małopolska

polożenie: W centrum miasta

Zobacz pełne dane adresowe

http://www.qhotels.pl/krakow/

Znajdź nas na:

 

Wesela com - Prezentujemy najwspanialsze sale weselne, domy weselne, hotele i restauracje na przyjęcia weselne. Teraz wybór miejsca na ślub i wesele jest banalnie prosty. Dzięki naszym wyszukiwarkom znajdziesz miejsce dostosowane do Twoich potrzeb. Pragniesz zorganizować wesele w ekskluzywnym hotelu? Wolisz kameralne przyjęcie weselne w górskim pensjonacie. Wpisz interesujące parametry, a portal wskaże Ci najodpowiedniejsze miejsce.

Copyright © Nobell Media 2011 - Polityka cookies