Sale weselne - domy weselne - Zorganizuj ślub i wesele z Wesela com

Organizujesz ślub, wesele, przyjęcie weselne? Poszukujesz restauracji, hotelu, a może ekskluzywnego pałacu? Zobacz nasze domy weselne  i sale weselne.

Wierzbowe Ranczo

Strona główna» Miejsca» Wierzbowe Ranczo

Wierzbowe Ranczo Międzyborów sale konferencyjne
Wierzbowe Ranczo Międzyborów sale konferencyjne
Wierzbowe Ranczo Międzyborów sale konferencyjne
Wierzbowe Ranczo Międzyborów sale konferencyjne

Usługi na miejscu:

 • 100 miejsc parkingowych
 • Teren otwarty
 • Klimatyzacja
 • Parking bezpłatny
 • Nagłośnienie
 • Oświetlenie
 • Sieć LAN
 • Internet bezprzewodowy
 • Catering/restauracja
 • Możliwość zewnętrznego cateringu

Liczba miejsc:*

miejsc na przyjęcie:  130  miejsc noclegowych:  30 

Opis miejsca

 Wierzbowe Ranczo to jedyne takie miejsce na Mazowszu!!! W otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, tylko 35km od Warszawy, znajdziecie Państwo wymarzone miejsce na zorganizowanie zarówno konferencji, imprezy integracyjnej czy pikniku na świerzym powietrzu. Na terenie ośmiohektarowego rancza znajdują się dwie sale na zorganizowanie konferencji z pobytem w otoczeniu przyrody. Gwarantujemy Państwu profesjonalne wyposażenie sal konferencyjnych, ekologiczną, domową kuchnię i oryginalne wnętrza. Wierzbowe Ranczo stanowi idealne miejsce dla osób podróżujących biznesowo. Dogodna lokalizacja w centralnej Polsce, w otoczeniu krajobrazu mazowieckiej wsi sprawią, że spędzicie Państwo niezapomniany czas wśród zwierząt i natury. Zapewniamy wysoki standard usług oraz indywidualne podejście do każdego z naszych Gości. Nieograniczona przestrzeń pozwala naszym Gościom łączyć biznes z relaksem. Nasze otoczenie stwarza wymarzone warunki do realizacji programów o charakterze integracyjnym i motywacyjnym. Oferujemy firmom bogaty wachlarz zajęć rekreacyjnych -...więcej »
*Zobacz szczegółowe dane sal i pokoi w serwisie konferencje.pl
Wierzbowe Ranczo

Wierzbowe Ranczo niesklasyfikowane

kategoria: Ośrodki wypoczynkowe, Ośrodki szkoleniowe, Hotele

atmosfera: Kameralne, Designerskie

region: Mazowsze

polożenie: W lesie, Nad jeziorem , Za miastem

Zobacz pełne dane adresowe

wierzboweranczo.pl

Znajdź nas na:

 

Wesela com - Prezentujemy najwspanialsze sale weselne, domy weselne, hotele i restauracje na przyjęcia weselne. Teraz wybór miejsca na ślub i wesele jest banalnie prosty. Dzięki naszym wyszukiwarkom znajdziesz miejsce dostosowane do Twoich potrzeb. Pragniesz zorganizować wesele w ekskluzywnym hotelu? Wolisz kameralne przyjęcie weselne w górskim pensjonacie. Wpisz interesujące parametry, a portal wskaże Ci najodpowiedniejsze miejsce.

Copyright © Nobell Media 2011 - Polityka cookies