Sale weselne - domy  weselne - Zorganizuj ślub i wesele z Wesela com

Organizujesz ślub, wesele, przyjęcie weselne? Poszukujesz restauracji, hotelu, a może ekskluzywnego pałacu? Zobacz nasze domy weselne  i sale weselne.

Industrialne

Obiekty industrialne -  hotele i sale weselne zaadaptowane w dawnych budynkach fabrycznych cieszą się w Polsce coraz większym powodzeniem. Już niemal każde większe miasto posiada luksusowe wnętrza, łączące elegancję z industrialną surowością wnętrz. To oferta dla osób, które chcą zorganizować nietypowe wesele i sa zwolennikami nowych trendów, oryginalnych, niestandardowych pomieszczeń, dla osób odważnych, o prawdziwie artystycznej duszy.

Znalezionych obiektów:
55
Herbarium Hotel & Spa Herbarium Hotel & Spa kategoria: Hotele; Ośrodki wypoczynkowe; Ośrodki szkoleniowe

Romantyczne, zapierające dech w piersiach otoczenie, krystalicznie czyste Jezioro Chomiąskie, malownicze stawy z wodospadami położone na...  więcej»

www.herbariumhotel.pl/biznes  
Liczba miejsc

na przyjęcie:376

na nocleg:112

Arche Hotel Lublin Arche Hotel Lublin kategoria: Hotele

Data otwarcia: Grudzień 2018 r. Lokalizacja: Hotel znajduje się w Lublinie przy ulicy Zamojskiej, w pobliżu dworca kolejowego oraz obiektu...  więcej»

www.archehotellublin.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:211

na nocleg:230

Perła Leśna Konferencje-Wypoczynek Perła Leśna Konferencje-Wypoczynek kategoria: Hotele; Ośrodki wypoczynkowe; Ośrodki szkoleniowe

Mamy przyjemność zaproponować odwiedzenie Perły Leśnej znajdującej się w Nadarzynie k/Warszawy, w odległości 25 km od Dworca Centralnego i...  więcej»

www.perlalesna.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:295

na nocleg:60

Concordia Design - centrum konferencyjne Concordia Design - centrum konferencyjne kategoria: Centra kongresowe i targowe; Ośrodki wypoczynkowe; Ośrodki szkoleniowe

W atrakcyjnej lokalizacji, w sercu Poznania, stworzyliśmy doskonałe warunki do organizacji konferencji, szkoleń, warsztatów i...  więcej»

concordiadesign.pl/pl/centrum-konferencyjne  
Liczba miejsc

na przyjęcie:1219

na nocleg:0

Tobaco Hotel Tobaco Hotel kategoria: Hotele; Ośrodki wypoczynkowe; Ośrodki szkoleniowe

Hotel Tobaco to nowy, butikowy hotel w centrum Łodzi, zlokalizowany tuż obok Dworca Łódź Kaliska i Atlas Areny. Wielokrotnie...  więcej»

www.hoteltobaco.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:297

na nocleg:184

Artis Loft Hotel Artis Loft Hotel kategoria: Hotele

Artis Loft Hotel pobudza twórczą wyobraźnię i inspiruje do nowych wyzwań. Został zaprojektowany dla Ciebie. Niezależnie jak długo u...  więcej»

www.artis-loft.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:50

na nocleg:180

Hotel Tychy Hotel Tychy kategoria: Hotele

Hotel „Tychy” - to nowoczesny obiekt z wieloletnią tradycją, który dostosowany jest do oczekiwań najbardziej...  więcej»

www.hoteltychy.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:150

na nocleg:211

Hard Rock Cafe Warsaw kategoria: Kluby; Restauracje

900 m2 na dwóch poziomach  więcej»

www.hardrock.com/warsaw  
Liczba miejsc

na przyjęcie:0

na nocleg:0

Cukrownia Żnin Cukrownia Żnin kategoria: Hotele; W budowie

Planowane otwarcie: 2020 rok Lokalizacja: Obiekt ma powstać w miejscowości Żnin w województwie kujawsko-pomorskim. Architektura:...  więcej»

hotele.arche.pl/Hotele/Realizacja/Cukrownia,16  
Liczba miejsc

na przyjęcie:700

na nocleg:636

Zabytkowe i współczesne wagony tramwajowe wynajmowane przez Tramwaje Warszawskie Zabytkowe i współczesne wagony tramwajowe wynajmowane przez Tramwaje Warszawskie kategoria: Oryginalne

Tramwaj promocyjny posiada 28 miejsc siedzących przy stolikach. Spółka Tramwaje Warszawskie organizuje wynajem zabytkowych i...  więcej»

tw.waw.pl  
Liczba miejsc

na przyjęcie:28

na nocleg:0

Znajdź nas na:

 

Wesela com - Prezentujemy najwspanialsze sale weselne, domy weselne, hotele i restauracje na przyjęcia weselne. Teraz wybór miejsca na ślub i wesele jest banalnie prosty. Dzięki naszym wyszukiwarkom znajdziesz miejsce dostosowane do Twoich potrzeb. Pragniesz zorganizować wesele w ekskluzywnym hotelu? Wolisz kameralne przyjęcie weselne w górskim pensjonacie. Wpisz interesujące parametry, a portal wskaże Ci najodpowiedniejsze miejsce.

Copyright © Nobell Media 2011 - Polityka cookies