Sale weselne - domy weselne - Zorganizuj ślub i wesele z Wesela com

Organizujesz ślub, wesele, przyjęcie weselne? Poszukujesz restauracji, hotelu, a może ekskluzywnego pałacu? Zobacz nasze domy weselne  i sale weselne.

Hotel Arłamów

Strona główna» Miejsca» Hotel Arłamów

Hotel Arłamów sale konferencyjne
Hotel Arłamów sale konferencyjne
Hotel Arłamów sale konferencyjne
Hotel Arłamów sale konferencyjne
Hotel Arłamów sale konferencyjne

Usługi na miejscu:

 • 390 miejsc parkingowych
 • Teren otwarty
 • Klimatyzacja
 • Parking bezpłatny
 • Nagłośnienie
 • Oświetlenie
 • Sieć LAN
 • Internet bezprzewodowy
 • Catering/restauracja
 • Możliwość zewnętrznego cateringu

Liczba miejsc:*

miejsc na przyjęcie:  500  miejsc noclegowych:  508 

Opis miejsca

  Hotel ARŁAMÓW to czterogwiazdkowy obiekt, którego otwarcie planowane jest w III kwartale 2013 roku. Obiekt znajduje się w województwie podkarpackim, powiecie bieszczadzkim, w gminie Ustrzyki Dolne. Hotel położony jest na szczycie wzgórza (590 m n.p.m.), w otoczeniu lasów Puszczy Karpackiej. Kompleks Hotelu ARŁAMÓW składa się z dwóch części połączonych ze sobą - części nowej oraz całkowicie zmodernizowanej części historycznej – Rezydencji, w której podczas stanu wojennego w 1982 roku, przez 6 miesięcy, internowany był Lech Wałęsa, późniejszy Prezydent Rzeczypospolitej. Ofertę noclegową Hotelu ARŁAMÓW stanowi aż 254 pokoi, z których 213 znajduje się w obiekcie nowym, zaś 41 w Rezydencji. W nowym Hotelu ARŁAMÓW mieszczą się 2 restauracje. W Rezydencji znajduje się dodatkowo kameralna restauracja à la carte. Ofertę gastronomiczną w Hotelu ARŁAMÓW uzupełniają: kawiarnia, lobby bar, klub nocny oraz dwie klimatyczne, drewniane karczmy idealne do organizowania wszelkiego rodzaju...więcej »
*Zobacz szczegółowe dane sal i pokoi w serwisie konferencje.pl
Hotel Arłamów

Hotel Arłamów ****

kategoria: Ośrodki wypoczynkowe, Hotele

atmosfera: Nowoczesne

region: Bieszczady

polożenie: W górach, W lesie , Przy trasie

Zobacz pełne dane adresowe

www.arlamow.pl

Znajdź nas na:

 

Wesela com - Prezentujemy najwspanialsze sale weselne, domy weselne, hotele i restauracje na przyjęcia weselne. Teraz wybór miejsca na ślub i wesele jest banalnie prosty. Dzięki naszym wyszukiwarkom znajdziesz miejsce dostosowane do Twoich potrzeb. Pragniesz zorganizować wesele w ekskluzywnym hotelu? Wolisz kameralne przyjęcie weselne w górskim pensjonacie. Wpisz interesujące parametry, a portal wskaże Ci najodpowiedniejsze miejsce.

Copyright © Nobell Media 2011 - Polityka cookies